Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Safe Guard Private Crypto 2.11.1.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Safe Guard Private Crypto 2.11.1.1   Sun Apr 19, 2009 2:24 am

Safe Guard Private Crypto 2.11.1.1Utimaco mbrojtjeje privat Crypto është e integruar në context menu e Microsoft Windows Explorer dhe mund të aktivizohet duke shtypur thjesht të drejtën mouse button. Kjo e bën atë ideale, e lehtë për ta përdorur zgjidhje për depozitimin dhe shkëmbimin e të dhënave me një nivel të lartë të sigurisë.

Ofron një mbrojtje PrivateCrypto dhe praktike në përdorim mënyrë për të dërguar me postë elektronike Encrypted attachments. Përdorimi i thjeshtë mouse click, asnjë skedë mund të kompresuar, Encrypted dhe të mbrojtur nga një fjalëkalim. Marrës i vetëm duhet të dinë të fjalëkalimin që të jetë e aftë për të hapur dosjen dhe qasje përmbajtjen e saj. Vetë-fotografi nxjerrjen e bëjnë të panevojshme për marrësit të posaçëm kanë instaluar software. Kjo bën të mundur që përdoruesit e mirë për të komunikuar me palët e treta, të cilët ende nuk janë të mbrojtur përdoruesit PrivateCrypto.http://www.uploading.com/files/HVAQ6...ez-bb.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Safe Guard Private Crypto 2.11.1.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Siguria & Mjetet-
Kërce tek: