Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ruby based data backup tool for your Mac

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Ruby based data backup tool for your Mac   Sat Apr 18, 2009 2:14 pm

FiRe 0.0.5
Ruby based data backup tool for your Mac

Më shumë këtu...

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Ruby based data backup tool for your Mac
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Data e lindjes dhe misteri i saj!
» Historia e vërtetë e krishtlindjeve
» Miti i Astrologjise
» E premte 13!
» Ora e lindjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Sisteme Operatime (OS)-
Kërce tek: