Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Qe edhe prej meje do qyty....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Qe edhe prej meje do qyty....   Sat Apr 18, 2009 1:53 pm

Lepuri gangster

Nje dite lepuri na kishte ngelur pa lek duke ikur duke u menduar i del nje tufe delesh perpara merr zemer lepuri trash edhe zerin vete perpara deleve ka ndonje te forte ketu, te gjitha nga 50 mije lek se ju there te terave te shkretat nga frika i japin leket. diten tjeter lepuri ishte veshur shik u vete prape deleve ka ndonje te forte ketu , te gjitha nga 100 mije lek se ju vrava prape ato nga frika i japin ,dy dele po flisin me ze te ulet do i them ujkut ( se njera nga keto e kishte dashnor ) i thone ujkut ,vete ujku ne mes te tufes se deleve dhe fshihet kur na vjen lepuri me makine sllon hap deren dhe thot ka na nje te forte ketu, te gjitha nga 100 mije lek kur del ujku nga mezi i tufes un jam i forte thot, kur pa pritur hepet dera tjeter e sllonin dhe del ariu dhe lepuri me nje ze te trashe atij merrini 1 milion.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qe edhe prej meje do qyty....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Madje edhe muslimanet luten tek Yoni
» Njerezit inteligjent - më pak besimtar
» Nga vijne mendimet?
» "Edhe Vdekja qan"
» Si i keni mendimet, ashtu e keni edhe jetën!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: