Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD   Sat Apr 18, 2009 1:04 pm

Instalimi i Produktit:
Importo XML file (Si product) Te AdminCP: Plugins & Products > Manage Products > [shto/importo nje produkt]

Download Produkt :

Cito:

http://rapidshare.com/files/15243970...pload.xml.html

Cito:

http://www.2shared.com/file/4067556/...ck_upload.html
Demo Si Duket ?[img]

Kto ishin demot si duket ...!
Tasht shkoni

admincp < Opcionet E Forumit < Opcionet E Forumit < Imageshack/MEGAUPLOAD Uploader < Jau bon te gjithve Po Si ne fotoTe Allowed Usergroups : Mundesh me i ba krejt do me than kur ja ban moderatorit tick moderatorat munden me uploadu
Por kisah preferu te gjithve tja besh Tick pasi te gjith te upload ne kete menyr..Ruaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te upload-im nga nje teme e re prej Imageshack & MEGAUPLOAD
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teme si te mbrohemi nga magjia
» Ese nga Jiddu Krishnamurti
» Meditimi dhe Izolimi(Halveti) në Sufizëm
» Magjia e numrave
» Drakula

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: