Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Gjuha shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Gjuha shqipe   Mon Mar 30, 2009 10:15 am

http://www.2shared.com/file/4011531/9af45f/Gjuha_shqip.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Gjuha shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjuha shqipe mendohet te jete gjuha e trete me e vjeter
» Pohimet për gjuhën e vjetër shqipe i lënë studiuesit pa fjalë
» Gjuhë & letra shqipe
» Gjuha e trupit njerezor
» Gjuha e Zemres

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: vBulletin-
Kërce tek: