Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Free Web Directory Script

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Free Web Directory Script   Sat Apr 18, 2009 9:03 am


Web Directory script është më së miri të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme Web Portals. Ajo mund të përdoret për të menaxhuar një përmbajtje për Web directory. Përveç që ua bën të lehtë për të krijuar një portal në vetëm pak sekonda, e shkrimit gjithashtu lejon vizitorët tuaj për të votuar mbi të tyre të preferuar Web site. Më votuan faqet do të shfaqet në faqen kryesore tuaj te renditur prej me vota pikë. Ajo mbështet dhe të pakufizuar kategori liste. Një XML Sitemap gjeneruar është çdo herë që të modifikojë directory.

Script Features

Category dhe liste: Pafund
Kërko funksion: Po
Dorëzimi: Po
Google XML Sitemap: Po
BOT dorëzimit të mbrojtur: Po - duke përdorur verifikimit
Adsense code: Po - Easy kopjoni dhe ngjisni

Admin Features

Miratimi dhe të refuzojë paraqitjen: Po
Edit dhe liste kategori: Po
Kontrolli dhe përshkrimet meta tags: Po
Google XML Sitemap gjenerator: Po - Automated duke përdorur cronjob ose updated manually nga ju
Demo:

Kodi:

http://www.hotwebtools.com/directory/


Download:

Kodi:

http://rapidshare.com/files/22269999...umbull.org.rarKodi:

Rar Pass: forumbull.org


Licenca: GNU Public License Përgjithshëm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Free Web Directory Script
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: