Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ibra: Do ta mposhtim Juven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ibra: Do ta mposhtim Juven   Sat Apr 18, 2009 8:53 am


Ish- sulmuesi i Juventusit, Zlatan Ibrahimovic, është i bindur se skuadra e tij aktuale, Inter, do të dalë fituese përballë Zonjës së Vjetër të shtunën mbrëma në Torino.

“Kjo nuk është ndeshja më e rëndësishme e sezonit për ne. Ne kemi treguar se dëshirojmë ta fitojmë Ligën dhe kjo është arsyeja pse gjendemi në pozitën e parë”.

“Ne jemi dhjetë pikë para tyre dhe nëse fitojmë nesër, atëherë do të kemi avantazh më të madh”.

“Do të jetë një ndeshje plot emocione dhe do të ofrojë spektakël. Ne jemi të gatshëm për ndeshjen dhe do të shkojmë atje për fitore”, ka thënë Ibracadabra për “Inter Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibra: Do ta mposhtim Juven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: