Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka   Sat Apr 18, 2009 8:51 am


As trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, nuk ka mundur të qëndrojë anash me replikat para ndeshjes së madhe ndërmjet Juventusit dhe Interit, e cila zhvillohet të shtunën mbrëma në Stadio Olimpico të Torinos.

“Moratti është presidenti i cili shpenzon më së shumti para në Serie A, ndërsa Interi i kaloi dhjetë vite pa fituar asgjë. Titujt nuk i sjellin vetëm paratë”.

“Dëshirojmë që me këtë ndeshje të fitojmë prestigj, por edhe disa pikë në tabelë. Kemi menduar shumë për këtë përballje, prandaj duhet ta përfundojmë sezonin në mënyrën sa më të mirë”, ka thënë Ranieri për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Simbolika e gjarperit
» Terrorizmi fetar Shqipëri & Kosovë
» Toka se shpejti me Diellin e dyte
» Nje ngjarje qe me la shume mbresa !?
» Zbuloni sa vite do të jetoni përmes këmbëve tuaja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: