Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Cairo: Xhemaili ka kualitet të madh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mirlindPostimet : 32

MesazhTitulli: Cairo: Xhemaili ka kualitet të madh   Sat Apr 18, 2009 5:17 amCairo: Xhemaili ka kualitet të madh


Presidenti
i Torinos, Urbano Cairo, ka deklaruar se mesfushori 23 vjeçar, Blerim
Xhemaili, do të qëndrojë me Torinon edhe pasi t’i përfundojë koha e
huazimit nga Bolton Wandrers.
Shqiptari me pasaportë
zvicerane nuk pati fat gjatë kohës së qëndrimit të tij në Ligën
Premier, pasi që pësoi një lëndim serioz dhe pas rikthimit nga lëndimi,
nuk arriti ta bindë trajnerin e ekipit anglez për aftësitë e tij.

Mirëpo që nga ardhja në Serie A, mesfushori nga Maqedonia i ka mahnitur të gjithë me lojë e tij.

“Blerimi e ka dëshmuar se ka kualitet të madh, edhe si lojtar edhe si
njeri. Ai është një lojtar me vlera të mëdha, i cili është i
rëndësishëm tani dhe do të jetë edhe në të ardhmen”, ka thënë
presidenti i Toros për “La Stampa”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cairo: Xhemaili ka kualitet të madh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aleksandri i Madh
» Ufo – misteri më i madh për njerëzimin
» Ylli me i madh i njohur deri tani'!
» Sekreti i madh i Jetës 1
» Ku është Zoti?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: