Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ka-Pa-Ro kundër Torinos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mirlindPostimet : 32

MesazhTitulli: Ka-Pa-Ro kundër Torinos   Sat Apr 18, 2009 5:16 amKa-Pa-Ro kundër Torinos


Të dielën mbrëma,
Milani e pret Torinon në San Siro, ndërsa mësohet se trajneri Carlo
Ancelotti do ta inkuadrojë treshen braziliane Kaka, Pato dhe Ronaldinho
që nga minuta e parë e takimit.
Sipas “Corriere dello
Sport”, Milani është i vendosur për fitore, prandaj Ancelotti do t’i
shfrytëzojë dy fanatzistët e rikuperuar plotësisht, Kaka dhe
Ronaldinho, si edhe të riun Pato.

Ndërsa sa i përket mbrojtjes, Philippe Senderos pritet të luajë në
qendër krahas kapitenit Maldini, derisa Gianluca Zambrotta dhe Giuseppe
Favalli do të mbrojnë nga krahët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ka-Pa-Ro kundër Torinos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: