Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Kush e krijoji Mesengjerin?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Kush e krijoji Mesengjerin?   Mon Mar 30, 2009 8:36 am

--------------------------------------------------------------------------------

MSN Messenger eshte nje program freeware per komunikim te men?hershem (instant messaging) qe u krijua dhe zhvillua nga Microsofti ne mes te viteve 1999 dhe 2005 per kompjuter qe kishin sistemin operativ te Microsoft Windows.

Versioni i pare ishte MSN Messenger 1 (1.0.0863)

Lansimi i pare i ketij produkti ishte me 22 qershor 1999. Ai kishte vetem opcionet kryesore si tekst dhe nje kontakt list te thjesht.

Keto jan? t? gjitha verzionet e msn messengerit por secila ka nenverzione

* 1 MSN Messenger 1 (1.0.0863)
* 2 MSN Messenger 2 (2.0.0083)
* 3 MSN Messenger 3 (3.0.0080)
* 4 MSN Messenger 4.6
* 5 MSN Messenger 5
* 6 MSN Messenger 6
* 7 MSN Messenger 6.1
* 8 MSN Messenger 6.2
* 9 MSN Messenger 7.0
* 10 MSN Messenger 7.5
* 11 MSN Web Messenger
* 12 Windows Live Messenger

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Kush e krijoji Mesengjerin?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hena nje satelit artificial ! ? Ne se eshte keshtu,kush e 'parkoi'atje.?
» Spiunet Tane! Kush Jane?
» Kush ishte Ali Pashë Tepelena
» Kush janë Sufîtë?
» Kush jemi ne ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Programe per Chat-
Kërce tek: