Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 MSN Tips & Tricks

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: MSN Tips & Tricks   Mon Mar 30, 2009 8:32 am

Hap e-mail qyshdysh@qyshdush.qyshdush

Veproni keshtu. hapni www.msn.com,

klikoni Sign In (ne anen tuaj te majt),

pastaj klikoni Sign Up

dhe pas hapit tjeter zgjishni opcionin:

a) Yes, use my e-mail address

Kjo eshte zgjidhja

P.S. Tek hapi i tret, shkruani vetem imeillin qe do ta hapni, si psh. emri@mbiemri.ks


_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
MSN Tips & Tricks
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Programe per Chat-
Kërce tek: