Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Provo kshyre shka ndodh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Provo kshyre shka ndodh   Fri Apr 17, 2009 8:00 am

Cito:
javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)
Ne adress bar e kopjon edhe e shkrun qito
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Provo kshyre shka ndodh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çfarë na ndodh kur vdesim?
» Cfare me ndodh gjate gjumit?
» Asgjë nuk ndodh rastësisht!
» Pyetje dhe Përgjigje rreth Budizmit
» Truri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: