Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 ndreqe tastjeren kur te prishet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: ndreqe tastjeren kur te prishet   Fri Apr 17, 2009 7:22 am

Nese ju prishet Tastjera - Dhe nuk dini se si te shkruani

Se pari shkojm START => All Programs => Accesories => Accesbility => ON - Screen Keyboard dhe do ju paraqitet posht Tastiera

Mundeni me perdor te gjitha funxionet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndreqe tastjeren kur te prishet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një trup që nuk prishet!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: