Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 WEB Faqe per shkencat kompjuterike...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: WEB Faqe per shkencat kompjuterike...   Fri Apr 17, 2009 7:18 am

Ky eshte nje link per ata qe studjon shkencat kompjuterike...

http://www.freeprogrammingresources.com/

Ka boll materiale te gjyheve te ndryshme programore...
Shikoni dhe postoni ketu nese keni naj web faqe njejt si kjo postojeni ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
WEB Faqe per shkencat kompjuterike...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thenia e dites....
» Mos u trishto
» Njohja e Njeriut
» Një faqe interneti qe parashikon vdekjen e Personaliteteve
» Mendoni qe Alienet ekzistojne ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: