Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 si me shkru shpejt ne tastier

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lenti-hack1
Super moderator
Super moderator
avatar

Postimet : 948
Vendodhja : petrofc
Puna / Hobi : programer

MesazhTitulli: si me shkru shpejt ne tastier   Fri Apr 17, 2009 7:03 am

Nqoftese deshironi te dini se sa shpejt mund te shkruani (ne pc)

http://img24.imageshack.us/img24/4593/tutok.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=tutok.jpg)

Speedtest - how fast are you? (http://speedtest.10-fast-fingers.com/)

Ky web-site ju tregon se sa jeni te shpejt dhe te sakt.:)

ENJOY;)
sdi a u dasht me postu qetu po nese nuk o vendi i duhur zhvendosne ose ose fshine krejt:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si me shkru shpejt ne tastier
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pagjumësia
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !
» Harresa
» Simbolet dhe ndikimi i tyre.
» Ritual per te mesuar me shume?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: