Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Interi nuk i refuzon €100m për Ibran

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bertt.

avatar

Postimet : 18
Vendodhja : Te Bira e 3-T

MesazhTitulli: Interi nuk i refuzon €100m për Ibran   Thu Apr 16, 2009 7:40 amInteri nuk i refuzon €100m për Ibran


Drejtori i
Interit, Marco Tronchetti Provera, mendon se asnjëri nga drejtuesit
zikaltër nuk do të ishte aq i guximshëm saqë ta refuzonte një ofertë
prej 100 milionë eurosh për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic.
“Ibrahimovici
është një lojtar i madh. A do të largohej ai për 100 milionë euro? Kjo
është një pyetje për Moratti, megjithatë mendoj se do të ishte vështirë
për ta refuzuar një shumë të tillë parash”.

Zikaltrit të shtunën mbrëma ndeshen me ish-skuadrën e Ibras,
Juventusin, dhe dëshirojnë ta përforcojnë edhe më shumë pozitën e parë
në tabelë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Interi nuk i refuzon €100m për Ibran
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: