Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 ""METEOROLOGIA""

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: ""METEOROLOGIA""   Thu Apr 16, 2009 6:17 am

Na ishte njëherë një studente për metereologji. Kur bashkë me shokun e vet po shihte nivelin e shiut që kishte rënë atë ditë, me nder jush, i shpëtoi një... pordhë.

U shtrëngua e u shtrëngua dhe e bëri pa zë, por... era e tradhtoi. Për të humbur gjurmët e pyeti shokun:

-Si thua, si do të jetë koha nesër?
Shoku i vet, pasi nuhati njëherë majtas
djathtas, tha:
-Nga era, duket se nesër do te bjerë m*t!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
""METEOROLOGIA""
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare nenkupton "Shitja e Shpirtit"?
» "Edhe Vdekja qan"
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "
» Dhimbjet e "shpirtit" sa lendimet fizike
» Etimologjia e fjalës "Djalli"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: