Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 DENIMI ME VDEKJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: DENIMI ME VDEKJE   Thu Apr 16, 2009 6:16 am

Tri femrave u eshte shqiptuar denimi me vdekje. Njera eshte brune tjetra e kuqe, ndersa e treta bionde.

Roja se pari e merr brunen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”


Papritmas, bruna bertet, "TERMET!!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa bruna arrin te ike.


Roja e merr edhe floke-kuqen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”


Papritmas, floke-kuqja bertet, "TORNADO!!"
Te gjithe shtrihen pertoke, dhe nuk lëvizin përderisa floke-kuqja arrin te ike.


Ndersa biondina i ka kuptuar te gjitha deri me tash, dhe pergatitet. Roja e merr edhe biondinen dhe e pyet nese ajo ka ndonje deshire te fundit, para se te vdes. Ajo thote “JO”, ndersa ekzekutuesi bertet “Gati! Qellojme!”


Papritmas, biondina bertet, "ZJARR!!"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
DENIMI ME VDEKJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Edhe Vdekja qan"
» Klubi i Jakobinëve
» Vdekja e ateizmit në Shqipëri!
» Kush e vrau 2 PAC-un.??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: