Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 A FLISNI ANGLISHT?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: A FLISNI ANGLISHT?   Thu Apr 16, 2009 6:14 am

A flisni anglisht?
- Po!
- Emri?
- Abdul al-Rhazib.
- Seksi?
- Tri ose katër herë në javë.
- Jo, jo,....mendova, mashkull apo femër?
- Po, mashkull, femër, ndonjëherë edhe ndonjë deve.
- Ouuu, lopa e shenjtë!
- Po, gjithsesi edhe lopë, dele, kafshët në përgjithësi.
- A nuk është kjo diçka kal(ër)uese?
- Po, po, stil kali, stil qeni dhe çdo stil tjetër!
- Oh dre..q!
- Jo më vjen keq! Drerin spo mundem, po vrapon shumë shpejtë...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
A FLISNI ANGLISHT?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ritual - Si të flisni me kafshët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Humor & Gjëegjëza-
Kërce tek: