Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju   Thu Apr 16, 2009 5:50 am

ekipi im i preferuar eshte LIVERPOOL ndersa lojtari gerrard
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: Re: cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju   Thu Apr 16, 2009 9:16 am

ekipi:RealMadrit
lojtari:Luis Nezari Delima Ronaldo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Re: cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju   Thu Apr 16, 2009 9:28 am

AmIr.i shkruajti:
ekipi im i preferuar eshte LIVERPOOL ndersa lojtari gerrard

Si amiri

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Da'Knife   Sat Apr 18, 2009 11:46 am

Ekipi Im Me Pelqen Mila
Lejtart Kaka Beckam Ronaldinho Pato Gatuzo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
cili eshte ekipi juaj i preferuar dhe lojtari me i mir per ju
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mendoni se toka eshte nje top gjigand i rrumbullaket apo eshte e sheshte ?
» Ishulli i Pashkëve
» Coca-Cola
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …
» Jeta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: