Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 De Jong: City mund ta eliminojë Hamburgun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: De Jong: City mund ta eliminojë Hamburgun   Thu Apr 16, 2009 5:46 amNigael de Jong shpreson se Manchester City do të mund ta eliminojë ish-klubin e tij, Hamburg, në kuadër të çerekfinales së Kupës UEFA.

Nesër Manchester City pret në fushë të vet ekipin e Hamburgut, pasi në ndeshjen e parë u mposht me rezultat 3-1.

“Hamburgu është favorit për kualifikim në gjysmëfinale, këtë e tregoi edhe në ndeshjen e parë. Ata vërtet u treguan të fuqishëm në atë ndeshje, por unë nuk jam i befasuar nga ajo”, ka thënë De Jong.

“Ekipi është i fuqishëm gjatë gjithë sezonit dhe tash luan me shumë vetëbesim, që është e rëndësishme për suksesin. Megjithatë besoj se do të mund të fitojmë me rezultat 2-0. Luajmë në shtëpi, dhe edhe pse humbja 3-1 ishte një goditje serioze, gjithçka është e mundur kur luajmë në shtëpi”, ka shtuar holandezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
De Jong: City mund ta eliminojë Hamburgun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Europa mund të jetë shtëpia e alienëve
» Si mund te mesosh magji..???
» Pse nuk mund te jemi te lumtur?
» Leximi i dorës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: