Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Laampard : Messi n'too iee .:P

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Laampard : Messi n'too iee .:P   Thu Apr 16, 2009 5:42 am

Lampard shpreh edhe keqardhje per mborjtesin te cilin mendonte se do ty ben ball messi i cili Ashley Cole do te mungoj ne at ndeshje messi'n rend per ta ndaluar
Frenk Lampard beson se lionel messi esht lojtari me i mir ne bot duke par ndeshjet e tyj te mrekullueshme qe tregon,Por ne kemi nje munges ne ndeshjen e par ne Kamp Nou duke pasur parasish kartonin e verdh te Ashley Cole i cili do te mungoi ne krahun e tyj dhe ki esht problemi kyc per ne esht shum e rend per ta ndaluar ate pasi qe edhe Cole mungon ateher ne mundemi qe vetem te shikojm messin duke luajtur me lojen e tyj te mrekullueshme,Nese ne duhet te shkojm ne finale ateher duhet qe messi eto'o henry duhen te jen ne gjitha monyrat te mbyllur ateher ne mund te kalojm me leht por ne qoft se ata kan hapesir ateher ne mundemi te humbasim,, ne nuk mund te luajm nje loj te tyll si ndaj liverpolit 1-3 dhe 4-4 barcelona esht klub i fort dhe nuk gabon dhe nuk leshon leht ata jan te mrekullueshem ne nje monyr edhe messi esht lojtari me i mir ne bot deri tani me nje loj te shkelqyeshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Laampard : Messi n'too iee .:P
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: