Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Salih Mripa: Programimi në C dhe C++

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Amir
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 412
Vendodhja : Dardanë'
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Salih Mripa: Programimi në C dhe C++   Wed Apr 15, 2009 8:10 am

Salih Mripa sjell librin per Cdhe C++
Librin e kemi sjellë në forum për ata persona që kanë dëshirë të mësojnë për informatikën, por nuk kanë mundësi t'i blejnë librat per shfrytzim?
Printimi i librit është i ndaluar .
Librin mund ta lexoni në formatin PDF me programin Acrobat/Adobe Reader, versionin 5.0 e lart
Falenderojmë z. Salih Mripa për këtë libër dhe shpresojmë se do ju vijë në ndihmë.Shkarko ketu;


Kodi:
http://rapidshare.com/files/38448019/Programimi_ne_C_dhe_C___nga_Salih_Mripa.pdf.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Salih Mripa: Programimi në C dhe C++
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shërimi Okult
» Hipnoza dhe Sygjestioni
» Ju lutem më ndihmoni?
» Radiostezia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Gjuhe Programuese-
Kërce tek: