Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Puyoli lavdëron Riberyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Puyoli lavdëron Riberyn   Wed Apr 15, 2009 8:03 amPuyoli lavdëron Riberyn


Mbrojtësi i Barcelonës,
Carles Puyol, e ka lëvduar të vetmin lojtar të Bayern Munichut, i cili
shkëlqeu në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve të
martën mbrëma në Allianz Arena, ndërmjet bavarezëve dhe katalunasve, e
cila përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.
“Duhet të them se ai është lojtar shumë i mirë. Ai është lojtari i cili mund t’i ndryshojë gjërat në fushë”.

“Por nëse më pyetni mua nëse Barcelona do ta transferojë atë ose jo,
mund të them se kjo nuk është puna ime. Krejt çka mund të them është se
Ribery është një lojtar i cili mund të jetë vendimtar në ndeshje”, ka
thënë Puyol për “Canal Plus”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Puyoli lavdëron Riberyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: