Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Cissokho: Ronaldo është lojtar i zakonshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Cissokho: Ronaldo është lojtar i zakonshëm   Wed Apr 15, 2009 8:00 amCissokho: Ronaldo është lojtar i zakonshëm


Mbrojtësi i Portos, Aly Cissokho, e sheh asin e Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, si çdo lojtar tjetër.
mërkurën mbrëma ekipi portugez do të jetë nikoqir i Djajve të Kuq në
ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Takimi i parë i
zhvilluar në Old Trafford përfundoi me rezultat të barabartë 2-2.

“Për mua, Ronaldo është si të gjithë lojtarët tjerë. Do të jem i
kujdesshëm dhe i përqendruar. Unë kam besim në aftësitë e mia dhe nuk
do ta ndërroj mënyrën e lojës. Do të jem i fokusuar si në çdo lojë
tjetër”, është cituar nga “The Sun”, lojtari i cili ka obligim ta ndalë
Ronaldon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cissokho: Ronaldo është lojtar i zakonshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qyteti legjendar që nuk dihet nga kush është krijuar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: