Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Rossi i gatshëm për ta dënuar Arsenalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Rossi i gatshëm për ta dënuar Arsenalin   Wed Apr 15, 2009 8:00 amRossi i gatshëm për ta dënuar Arsenalin


Sulmuesi
i Villarrealit, Giuseppe Rossi, shpreson që tifozët në Emirates do ta
fishkëllejnë atë (për shkak se ka luajtur për rivalët e Manchester
Unitedit), sepse kur ai nevrikoset atëherë e kërkon më shumë golin.
“Unë
e di si është të luash kundër Arsenalit nga koha që kam kaluar te
United dhe jam i sigurt që tifozët e tyre do të më fishkëllejnë për
këtë gjë”.

“Por kjo nuk është problem për mua, sepse kur nevrikosem, atëherë insistoj më shumë për të shënuar”.

“Megjithatë mendoj se atmosfera nuk do të ketë ndikim të madh në lojën
tonë. Tifozët në Londër nuk mund të krahasohen me ata në Athinë
(Panathinaikos) dhe mendoj se do të festoj më gol atje”, ka thënë
italiani për “The Sun”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rossi i gatshëm për ta dënuar Arsenalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: