Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Adebayor shumë i shtrenjtë për Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Adebayor shumë i shtrenjtë për Milanin   Wed Apr 15, 2009 7:59 amAdebayor shumë i shtrenjtë për Milanin


Milani
është duke menduar të gjejë ndonjë sulmues tjetër për të transferuar në
afatin kalimtar veror, pasi që Emmanuel Adebayor është shumë i
shtrenjtë për Rossonerët.
“Il Corriere Dello Sport” njofton
se kuqezinjtë janë të interesuar për shërbimet e sulmuesit të
Arsenalit, mirëpo çmimi i Adebayor (30 milionë euro) ua kufizon
mundësitë Rossonerëve për transferimin e tij.

Meqenëse Milani ka nevojë të domosdoshme për një sulmues,
zëvendëspresidenti Adriano Galliani është duke shqyrtuar mundësitë
tjera, ndërsa në listën e tij është Claudio Pizarro i Chelseat (i
huazuar te Werder Bremeni) dhe sulmuesi i Sevillas, Frederic Kanoute.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Adebayor shumë i shtrenjtë për Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: