Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Roma do ta largojë Baptistan?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Da'kniFe
V.I.P.
V.I.P.
avatar

Postimet : 142
Vendodhja : K.Amenic.ë
Puna / Hobi : Drejtor....

MesazhTitulli: Roma do ta largojë Baptistan?   Wed Apr 15, 2009 7:58 amRoma do ta largojë Baptistan?


"Corriere dello
Sport" njofton se aventurës së Julio Baptistas te Roma mund t’i vijë
fundi, pasi që Giallorossët janë të gatshëm të pranojnë oferta për
shitjen e tij, nëse nuk arrijnë ta sigurojnë një vend për Ligën e
Kampionëve.
Kryeqytetasit aktualisht janë në pozitën e
gjashtë, tetë pikë larg pozitës së katërt të cilën e mban Genoa, kur
kanë mbetur edhe shtatë javë deri në fund të Kampionatit.

Moskualifikimi i skuadrës në Ligën e Kampionëve do t’i detyrojë romakët
të largojnë disa nga lojtarët të cilët i kanë pagat e larta, dhe njëri
prej tyre është braziliani Baptista, i cili fiton 3 milionë euro në
sezon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Roma do ta largojë Baptistan?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: