Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Shqipëria me Kosovën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: Shqipëria me Kosovën   Wed Apr 15, 2009 7:22 am

A Duhet Te jen Te bashkuara Shqiperia me Kosoven sepse jemi Shqiptare te 2a Palet apo Per Arsye te ndryshme

Mendimi Im:
Une mendoj Se Duhet te Jen te Bashkuara Sepse Shqiperia Dhe Kosova Jane 1 11 10 132
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
nobLeMan
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 194
Vendodhja : N'kamenic
Puna / Hobi : Me'CRedit Card

MesazhTitulli: Re: Shqipëria me Kosovën   Wed Apr 15, 2009 9:25 am

Duhet Bashkuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Isn-Creew.ch
NoIsY
Super moderator
Super moderator


Postimet : 454
Vendodhja : n'Kamenic
Puna / Hobi : Hacker

MesazhTitulli: Re: Shqipëria me Kosovën   Thu Dec 10, 2009 4:36 am

popo duhet bashkuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.deshira-juaj.tk/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqipëria me Kosovën   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqipëria me Kosovën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Terrorizmi fetar Shqipëri & Kosovë
» Shqipëri & Kosovë - UFO
» Feja e shqiptarëve ndër shekuj
» Si mbërriti Janullatos në krye të Kishës Autoqefale të Shqipërisë
» Vdekja e ateizmit në Shqipëri!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedë sipas Qejfit :: Rinia Shqipetare-
Kërce tek: