Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Cyanide "elementi i surprizes"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 234
Vendodhja : Dardan
Puna / Hobi : http://deshira-juaj.forumotion.net

MesazhTitulli: Cyanide "elementi i surprizes"   Tue Apr 14, 2009 12:14 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://deshira-juaj.forumotion.net
 
Cyanide "elementi i surprizes"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare nenkupton "Shitja e Shpirtit"?
» "Edhe Vdekja qan"
» "Cell Stem Cell" : Qelizat e lëkurës shndërrohen në neurone
» Origjina misterioze e " Disqeve Bi " dhe e " Gurëve Dopra "
» Islamikët e "paqës hyjnore" : Shkatërruan civilizimin Sirian!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Muzikë Shqip { HITE }-
Kërce tek: