Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Hiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Hiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'   Tue Apr 14, 2009 10:24 amHiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'


Trajneri
i Chelseat, Guus Hiddink, thotë se Blutë ende nuk janë kualifikuar në
gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pavarësisht fitores prej 3-1
kundër Liverpoolit në Anfield.
“Shumica e njerëzve thonë se
nëse e fiton ndeshjen si mysafir në Ligën e Kampionëve, ashtu si bëmë
ne, atëherë nuk do të keni shqetësime për ndeshjen e kthimit. Por unë
nuk mendoj ashtu”.

“Liverpooli është një skuadër shumë e mirë, e cila luan futboll të
bukur dhe ne jemi shumë të vetëdijshëm për këtë gjë, prandaj jemi
përgatitur me seriozitetin më të madh. Ne do të luajmë për fitore edhe
në këtë ndeshje”, është cituar holandezi nga “The Sun”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Hiddink: Liverpooli është ende 'gjallë'
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Cka është Shpresa (të shpresuarit)!
» A është jeta vetëm imagjinatë ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: