Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Senna: Adebayor nuk më bën përshtypje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Senna: Adebayor nuk më bën përshtypje   Tue Apr 14, 2009 10:24 amSenna: Adebayor nuk më bën përshtypje


Përkundër
rikthimit të suksesshëm të Emmanuel Adebayorit nga lëndimi,
kundërshtari i tij në Ligën e Kampionëve, mesfushori i Villarrealit,
Marcos Senna, thotë se ai nuk sheh asgjë të veçantë te sulmuesi
shtatlartë.
“Adebayor nuk më lë përshtypje. Në moshën time,
dhe në bazë të asaj që kam parë në futboll, është vështirë të gjej një
lojtar, i cili vërtet më lë përshtypje”.

“Adebayor është një lojtar i mirë, mirëpo nuk mund të thuhet se ai
është një superyll. Ai duhet të kalojë edhe shumë vite dhe të jap
shumë, nëse dëshiron ta arrijë atë që e ka bërë Henry për Arsenalin”.

Për më shumë Senna ka folur edhe për ndehsjen e të mërkurës mbrëma në
Emirates, duke thënë se skuadra e tij nuk të kërkojë vazhdimet por
fitoren.

“Ne jemi të aftë për të fituar në Londër dhe për ta vazhduar garën.
Jemi pa mëdyshje shumë më të fuqishëm se para tre vitesh (kur
Villarreali u eliminua nga Arsenali). Kemi një skuadër shumë më të
kompletuar se atëherë”.

“Kjo ndeshje është krejt ose asgjë. Ne jemi të vetëdijshëm për atë që
duhet të bëjmë dhe e dimë se kemi mundësi të fitojmë”, ka përfunduar
Senna.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Senna: Adebayor nuk më bën përshtypje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: