Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 NBA: Gordon ua sjell fitoren Bullsave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: NBA: Gordon ua sjell fitoren Bullsave   Tue Apr 14, 2009 10:22 am


NBA: Gordon ua sjell fitoren Bullsave


Ben
Gordon ka shënuar 14 sekonda para fundit për t’i dhënë fitoren prej
91-88 Chicago Bulls në udhëtim ndaj Detroit Pistons, duke dërguar
mysafirët në pozitën e gjashtë të Konferencës Lindore.
Derrick
Rose shënoi 24 dhe Gordon 19 pikë për Bulls, derisa Richard Hamilton
kryesoi te vendasit e Detroit me 25 pikë, i ndjekur nga Tayshaun Prince
me 19.

Fitorja i ndihmoi Bulls-at (41 fitore dhe 40 humbje) t’i ikin për
gjysmë ndeshje Philadelphia 76ers (40 fitore dhe 40 humbje), kur kanë
mbetur edhe dy ditë nga sezoni i rregullt në NBA.

Detroit (39 fitore dhe 42 humbje) mbetet në pozitën e tetë dhe do të
përballet me liderin e Konferencës, Cleveland Cavaliers, në rundin e
parë të play-offit.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
NBA: Gordon ua sjell fitoren Bullsave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: