Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Bologna shkarkon Mihajloviqin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Bologna shkarkon Mihajloviqin   Tue Apr 14, 2009 10:21 amBologna shkarkon Mihajloviqin


Pas serisë së
rezultateve të dobëta, ekipi i Bolognas ka bërë të ditur se ka
shkarkuar trajnerin serb Sinisa Mihajloviq dhe në vend të tij ka
caktuar Giuseppe Papadopulo.
Mediat italiane që mbrëmë
shkruan se pozita e Mihajloviq ishte vënë në pikëpyetje pasi drejtuesit
e klubit kërkuan një takim urgjent pas humbjes ndaj Sienës.

Sot Bologna edhe zyrtarisht ka bërë të ditur se e ka shkarkuar
ish-ndihmës trajnerin e Roberto Mancinit tek Interi, pas vetëm gjashtë
muajsh detyre në klub.

Pas fillimit të mbarë, Mihajloviq dhe Bologna u përballën me një krizë
të madhe dhe pësuan katër humbje radhazi në ndeshjet e fundit.

Pasues i serbit do të jetë 61-vjeçari Papadopulo, i cili sot edhe zyrtarisht do të marrë detyrën.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Bologna shkarkon Mihajloviqin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: