Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Benitez: S’kemi çfarë të humbim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Benitez: S’kemi çfarë të humbim   Tue Apr 14, 2009 10:21 amBenitez: S’kemi çfarë të humbim


Menaxheri i
Liverpoolit, Rafael Benitez, ka kërkuar nga lojtarët e tij të luajnë me
mendimin se do të mund të kalojnë në rundin e ardhshëm dhe ka shtuar se
presioni në këtë ndeshje bie mbi Chelsean.
“Në këtë ndeshje
s’kemi çfarë të humbin, andaj presioni është mbi ta. Ata kanë nevojë të
fitojnë. Ata kanë përvojë në Ligën e Kampionëve dhe kualitet. Por, ky
është futbollit, këtu mund të ndodhë gjithçka. Duhet të besojmë dhe të
mendojmë se mund të kemi sukses”, ka thënë Benitez.

“Chelsea do të mendojë se puna është e kryer, por ne do të duhet të luajmë me mendimin se mund të kalojmë në rundin e ardhshëm”.

“E dimë se mund të arrijmë. Mund të shënojmë në fushë mysafire kundër
klubeve të mëdha dhe po ashtu e kemi përvojën nga fitorja 4-1 në Old
Trafford”, ka shtuar trajneri spanjoll.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Benitez: S’kemi çfarë të humbim
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk duhet te kemi frike nga vdekja
» Të gjithë ne e kemi nga një të ngjashëm diku
» Nga Kush Duhet te Kemi Frike !
» Syri i trete
» 10 Shenjat e Ditës së Fundit - A ka ndodhur ndonjëra?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: