Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar   Tue Apr 14, 2009 4:55 am


Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar


Trajneri
i Liverpoolit, Rafael Benitez, është i gatshëm të rrezikojë dhe ta
inkuadrojë në ndeshjen e të martës mbrëma kundër Chelseat, kapitenin
Steven Gerrard.
“Taktika jonë e lojës varët në gatishmërinë e Steviet për lojë dhe është e qartë se ai dëshiron të luajë”.

“Ai ka luajtur me këtë problem edhe përpara dhe është një shenjë e mirë që ai ndihet mirë për vete”.

“Ndoshta do të rrezikojmë, por unë dëshiroj që ai të luajë nga minuta
parë. Është e qartë që kemi nevojë për të, sepse ai është lojtari kyç i
skuadrës. Gjithçka është ndryshe kur ai është në fushë”, ka thënë
Benitez.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Benitez do të rrezikojë me Gerrardin e dëmtuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: