Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi.


ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës   Tue Apr 14, 2009 4:55 am


Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës


Barcelona
ka shënuar fitore prej 4-0 në ndeshjen e parë në Camp Nou kundër Bayern
Munichut, dhe kur të gjithë mendojnë se me kë do të përballen
katalunasit në gjysmëfinale, me Chelsean apo Liverpoolin, Lionel Messi
thotë se kanë mbetur edhe 90 minuta pa u zhvilluar.
“Do të luajmë ashtu si bëjmë gjithmonë, sepse nëse vendosim të mbrohemi, atëherë mund t’ia përkeqësojmë gjërat vetes”.

“Bayerni ka lojtarë të mirë në të gjitha pozitat, dhe ata janë të
gatshëm të të dënojnë në çdo çast. Duhet ta kemi mentalitetin e njëjtë
sikurse në ndeshjen e parë dhe të sulmojmë”.

“Ata do të mundohen të shënojnë herët, të krijojnë presion ndaj nesh
dhe t’i ndezin tifozët. Por nëse ne shënojmë të parët, atëherë ata do
ta kenë vështirë”, është cituar argjentinasi nga “Marca”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Messi mendon për Bayernin, jo për kundërshtarin e radhës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kontrolli i populesise me ane te fese
» Si ta largoj dike nga zemra pa magji ?
» Kontradiktat dhe Kundërthëniet në Bibël
» Hudhra kundër së keqes !
» Ritual - kundër grindjeve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: