Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

Atletico fiton ndaj Deportivos Empty
MesazhTitulli: Atletico fiton ndaj Deportivos   Atletico fiton ndaj Deportivos Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:37 am

Atletico Madrid ka shënuar fitore me rezultat 2-1 në ndeshjen në udhëtim tek Deportivo La Coruna.Mysafirët kaluan në epërsi të dyfishtë në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Riazor, para se vendasit të ngushtojnë atë në 2-1.

pozitën e tetë me 43 pikë.

Sevilla në ndeshjen tjetër të sotme ka dështuar para tifozëve të vet, duke u mposhtur me rezultat minimal 1-0 nga Getafe.