Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!   Tue Apr 14, 2009 4:54 amRonaldo: Do ta mposhtim Porton!


Superylli i
Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, është i bindur se skuadra e tij
do ta mposhtë Porton në ndeshjen e kthyese e cila zhvillohet të
mërkurën mbrëma në Estadio do Dragao.
“Ndjehem mirë, kam vetëbesim, ndeshjet më të mira po vijnë dhe unë jam i gatshëm për to”.

“Kur është hedhur shorti dëshiroja që të luaja kundër Portos. Mendoj se
jemi skuadër shumë më e mirë se Porto, mirëpo duhet të kemi respekt për
ta, sepse për momentin ata janë ekipi më i mirë në Portugali”.

“Ata kanë një trajner të mirë, disa lojtarë të jashtëzakonshëm, mirëpo
ne duhet të dëshmojmë pas dy ndeshjeve se jemi më të mirët”.

“Ne dëshirojmë të fitojmë gjithçka. Dëshiroj ta përfundoj sezonin duke
fituar Ligën Premier, Kupën FA dhe Ligën e Kampionëve. Të njëjtën gjë e
dëshirojnë edhe bashkëlojtarët e mi”, ka thënë Lojtari më i mirë në
botë për vitin 2008

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Ronaldo: Do ta mposhtim Porton!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te largohet frika gjate natës?
» Si te largohet frika?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: