Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me qit ni avatar n'phpbb

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Si me qit ni avatar n'phpbb   Mon Apr 13, 2009 1:22 pm

Si me qit ni avatar n'phpbbShkoni
>> profili >>> ikona personale >>> show gallery
>> e zgjedh >> ruaj >> edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me qit ni avatar n'phpbb
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: