Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Si me hek logon phpbb

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Si me hek logon phpbb   Mon Apr 13, 2009 1:22 pm

Si me hek logon phpbbShkoni
: paneli administrimit >> display >> menyra e
avancuar>> prekni logon >> e uplodoni nje tjeter >>
ruaj >> edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me hek logon phpbb
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: