Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per me aktivizu Chat Box

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per me aktivizu Chat Box   Mon Apr 13, 2009 1:18 pm

Per me aktivizu Chat BoxSi te aktivizojm ChatBox

Shkojm Administ....> Modul > Te kategoria ChatBox hym > Konfigurimi > Aktivate the Chatbox: Yes ose PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per me aktivizu Chat Box
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: