Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per mi aktivizu anetaret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per mi aktivizu anetaret   Mon Apr 13, 2009 1:17 pm

PER ME AKTIVIZU ANTAR

Shkojm PANELI ADMINISTRIMIT tani ADMINISTRIMI ANTARVE &
ADMINISTRIMI GRUPEVE edhe anash e ki aty INACTIVE USER edhe aty i ki
antart , tani i aktivizon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per mi aktivizu anetaret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: