Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Per mi ndalu fajlet e ndotura

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Per mi ndalu fajlet e ndotura   Mon Apr 13, 2009 1:17 pm

Per mi ndalu fajlet e ndoturaPER ME NDRYSHU FJAL TE NDOTURA SI P.SH gejjj KUR TA POSTOJSH ME DAL GEJJJ APO FJAL TJETER (sorry ndoshta e kom thy rregulloren )

Shkojm Paneli Antarit > ADMINISTRIM I PERGJITHSHEM > Fjalët e Censuruara edhe aty i ndryshon fjalet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per mi ndalu fajlet e ndotura
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: