Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Nddrojeni pak tempaltes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Nddrojeni pak tempaltes   Mon Apr 13, 2009 1:16 pm

Nddrojeni pak tempaltesShkojm PANELLI ADMINISTRIMIT edhe aty nelt osht DISPLAY klikon qaty edhe anash osht Logos & Pictures nder qata lex.
PICS MANAGMENT edhe te dalin dy menyra ti klikon MENYRA E AVANCUAR edhe te dalin logot cilen don me ndryshu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nddrojeni pak tempaltes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: