Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Qysh me konfiguru kalendarin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Qysh me konfiguru kalendarin   Mon Apr 13, 2009 1:13 pm

Qysh me konfiguru kalendarinShkojm: Paneli i administrimit>Modul>Calenda>Configuration
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qysh me konfiguru kalendarin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: