Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP   Sun Mar 29, 2009 1:12 am

Start -> Run -> shkruaj Regedit ->

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion - ne te

djathte kliko dy here tek RegisteredOrganization nder "Value data" shkruaj

emrin ti qe deshiron dhe kliko OK. Per te ndryshuar emrin e Pronarit shko ne

RegisteredOwner nder "Value data" shkruaj emrin ti qe deshiron Kliko OK

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Konfucianizmi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: