Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Qysh me bo forumin e gjat p.sh. 180 pixels etj etj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Over'KinG

avatar

Postimet : 36

MesazhTitulli: Qysh me bo forumin e gjat p.sh. 180 pixels etj etj   Mon Apr 13, 2009 1:12 pm

Qysh me bo forumin e gjat p.sh. 180 pixels etj etjShkojmaneli i administrimit>Modul>Forum widgets management edhe zgjedheni sa doni me bo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qysh me bo forumin e gjat p.sh. 180 pixels etj etj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bulletin Board dhe CMS :: phpBB-
Kërce tek: