Mesa duket nuk jeni i regjistruar, kliko ne butonin Regjisrohu nqs dëshironi të bëheni pjesë e forumit tonë, per t'u regjistruar ju hargjoni maksimumi 1 min kohë. Me respekt Staffi. 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimiChatBilardo

Share | 
 

 Atletico fiton ndaj Deportivos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pRiaam
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 872
Vendodhja : n'Kamenic'ë
Puna / Hobi : HackinG & Designer

MesazhTitulli: Atletico fiton ndaj Deportivos   Mon Apr 13, 2009 8:37 am

Atletico fiton ndaj Deportivos


Atletico Madrid ka shënuar fitore me rezultat 2-1 në ndeshjen në udhëtim tek Deportivo La Coruna.Mysafirët kaluan në epërsi të dyfishtë në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Riazor, para se vendasit të ngushtojnë atë në 2-1.

Golin e parë për Atleticon e shënoi sulmuesi argjentinas Sergio Aguero,
në çastet e fundit të pjesës së parë të ndeshjes, ndërsa rezultatin e
dyfishoi Simao në minutën e 69-të.

E gjitha çfarë arriti Deportivo ishte të shënojë një të vonshëm me anë
të Rodolfo Bodipo, tre minuta para fundit të kohës së rregullt të
ndeshjes.

Tre pikët e reja mbajnë Atleticon në pozitën e gjashtë me 46 pikë, sa
ka edhe Malaga në vendin e shtatë. Deportivo do të vazhdojë të mbajë
pozitën e tetë me 43 pikë.

Sevilla në ndeshjen tjetër të sotme ka dështuar para tifozëve të vet, duke u mposhtur me rezultat minimal 1-0 nga Getafe.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://Deshira-Juaj.WS
 
Atletico fiton ndaj Deportivos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Drogat Psikoaktive
» Shtypja dhe shfrytëzimi i grave
» Komploti me i madh ndaj shqiptarve
» Mbrojtja kundër Magjisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport-
Kërce tek: